Jdi na obsah Jdi na menu

Gil Vicente-FC PORTO

4. 2. 2016

TACA DE PORTUGAL 3.2.2016
FC Porto předvedlo v semifinálovém utkání poháru Taca de Portugal proti Gil Vicente solidní výkon. Po celý utkání se hrál svižný fotbal nahoru a dolu,kde šance střídala šanci ovšem první gól padl v nastavení první půle kdy se prosadil Ruben Nevés. Do druhé půle jsme vstoupily lépe zase MY kdy se v 59. minutě prosadil náš nový hráč, který přišel z Setúbalu za 4,5 milionu jako konkurence Aboubakarovi a hned v prvním utkání si připsal premiérovou trefu za draky. V 68 minutě přišla červená karta pro hostujícího hráče Silvu a hned na to přidal poslední gól Sérgio Oliveira a zakončil tak pro nás příznivé skóre 3:0
V zápase také debutoval kromě Hyun-Suka i Marega který nás posílil z Marítima i s brankářem José Sá, Marega odehrál celé utkání a určitě ukázal, že má kvalitu.
Sestava proti Gil Vicentu byla následující:
Helton-Pereira-Marcano-Maicon-Layun-Neves-Danilo-Brahimi-Marega-Suk a Varela
Do zápasu se v průběhu dostal i Aboubakar, Jose Angel, a střelec 3. branky Sérgio Oliveira